Reklamní banner

Prdoservis,
speciální výroba prdotlumičů,
Vejprty

provozovna 3, Postoloprty, U konečníku č. 2

Vážený příteli!

Upozorněni na Vás jako na možného zájemce, dovolujeme si Vám nabídnouti náš patentovaný vynález, který se nám podařilo sestrojit zvláštními zkušenostmi a po trpělivé námaze. Zajisté i Vy jako většina lidí, trpíte na větry. Je to zajisté věc velmi nepříjemná, neboť se stáváte na delší dobu společnosti nepříjemný a v ní konečně nemožný. Náš vynález Vás těchto nepříjemností zbaví a dopřeje Vám bezstarostně užívat radostí tohoto světa.

Modely a ceny:

Model I

Provedení je z lesklé gumy a dá se lehce namontovat na každou prdel násavcem, tak zvaným vytrubovačem. Větry odcházejí aniž byste něco zpozoroval a zvláštní tlumič odstraní rachot. Speciální filtr pak zničí zápach tak, že můžete, jak se lidově říká "srát jako Diana", a nikdo nic nezmerčí. Cena modelu 900 Kč, s počítadlem prdů 1050 Kč.

Model II

Silně smaltovaný, je zlepšen o rozprašovač voňavky, který při každém prdu automaticky parfém vyprskne. Užitím tohoto modelu je prdění rozkoší a svede Vás k tomu, že budete srát jako Lyón od rána do večera, a od večera do rána. Pak teprve oceníte pravdivost přísloví "kdo krká a prdí, život si tvrdí"! Cena modelu 1200 Kč, s prdoměrem 1350 Kč.

Model III

Prima pochromovaný – mimo rozprašovač voňavky, který se při každém prdu automaticky zapojí – má ještě namontovaný hrací strojek, který je poháněn nastřádanými plyny. Při každém uprdnutí hraje různé písničky, jako:

Tento model je tak dokonalý, že se prdění nebudete moci ani nabažit, ba ani se Vám prdů nebude dostávat. Pro jeptišky dodáváme tento model s andělským zvoněním a pozdvihováním. Cena modelu s tyčinkou rouge na okolnici, kolínskou vodou a pudrem na Vaší prdel jen 1500 Kč.

Za mírný poplatek prodáváme i reservoiry, kde se mohou plyny nashromáždit a pak použít dle potřeby (např. plnění pneumatik, hře na dudy, tahací harmoniku předěláme na prděcí, aj.). Pro milovníky koní můžeme dodat aparát v koňských rozměrech (dobrý i pro toho, kdo sere jak valach nebo má prdel jako vrata).

Z výše uvedeného je zřejmé, že naše aparáty uspokojí i nejnáročnější zájemce. Proto věříme, že i Vy budete spokojen(a). Dovolujeme si podotknout, že na Vaši ctěnou prdel jsme byli upozorněni Vašimi spolupracovníky, kteří tvrdí, že prdíte jako valach a smrdíte jako tchoř.

Očekáváme Vaši ctěnou objednávku, kterou obratem vyřídíme.

PRDr Prdoslav Usratý, CSc  
ředitel Prdoservisu       

Zpět na úvodní stranu


Ruční přepis do formátu HTML: K5; validace: K10
Validní HTML 4.01